Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cs 1.6, miért egyből "kutya"...

Cs 1.6, miért egyből "kutya" aki NS?

Figyelt kérdés

4 éve játszok NS-el. Gondolkodtam, hogy megveszem de végül valamilyen ok miatt csak nem jutott rá sor. Mostanság felmegyek bárhova, bármelyik szeróra. Lövök párat, 4 év alatt megtanultam nagyjából játszani. És egyből rám mondják, hogy wh... És mivel az admin látja a STEAM_ID_LAN-t ezért meg sem néz, egyből kibannol wh miatt. 4 év alatt egyszer sem csaltam. Tegnap is felmentem after dark vagy life már nem tudom, van egy NS admin... felmente egy steames, anyázott egy gyereknek, amiért lelőtt rászóét az admin, hogy ne anyázzon, erre "ne ugass ns kutya" jött válaszul. már nem először láttam ezt. Máshol is volt már ilyen.

Szóval kérdem a tisztelt steameseket, miért is kell ránk mondani egyből, hogy csicskák vagyunk? Csupán mert nem megy nekünk annyira jól (vagy éppen nem ez a legfontosabb), hogy steames játékot vegyünk, közben meg szórakozni szeretnénk? Kb. 2 éve, még a steames játékokat normális emberek birtokoltál. Manapság meg ilyen 10 évesek, és ők pofáznak nekünk, hogy csicska !10! éves ns kutya low.



2013. jún. 22. 18:40
 1/7 A kérdező kommentje:
amiért lelőtte, rászólt az admin*
2013. jún. 22. 18:42
 2/7 anonim válasza:
Ne is vedd meg a steamet mert én is amikor megvettem 1 hónapot játszottam lehet ha nem vettem volna meg a steamet akkor most is játszanák még ns-el!
2013. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Vedd meg nyugodtan, ha mar 4 eve jatszol legalabis en mar reg megvettem :) figyelj ha valamit mar nagyobb szinten jatszol es plane hogy szervereken akkor mar erdemes venni, engem is zavar ha jon egy amelyik mar jobb es NS mert azoknal van mikor nem lehet megkulomboztetni, hogy csal-e vagy sem, mondjuk en meg tudom de sok admin nem tudja


Vegyel szerintem azert az 5000 ft-ert vagy mennyi most:-j

2013. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nonsteames vagy akkor nem vagy annyira hihető, ennyi, hiszen nonsteammel egy csomó hacket tudsz üzemeltetni. Ha lesz steamed, akkor már csak úgy nem mondják rád hogy csaló vagy, mivel van steamed. A steam az ilyen kiváltság, amit a komolyabb játékosok megvesznek, egyébként nem drága 2-3 ezer Ft. Ha komolynak tartod magad, és komolyan gondolod a játékot, akkor meg kell venned. Egyébként nem csak erre jó hogy ne nézzenek le, hanem van benn chat is, jó kis program az. :)
2013. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 PawahDani válasza:
Diakite, sajnos a mostani 8-11 évesek segge alá nyomják az analfabéta szülők a pénzt, és nekik megveszik a játékokat stb. Az adminok olyan egóval rendelkeznek, mint még senki. Ha fejbe lövöd, alapból megy a ban, ha megölöd alapból ban, ha megkérdezed, hogy honnan lőtt le, akkor is ban, mert lehet, hogy "utalás" volt arra, hogy ő hackel, ha jól játszol, és meg van véve az 1.6 és fejbe lövöd az admint alapból ban, ha valakinek hallod a lépteit mert fut, és be tudod várni, akkor ban a "WH"-ért. Szóval ennyit a nyomorék adminokról, amikor meg megmondom neki, hogy ő tisztán látva hackel, (mert ő AFK megyek a kezdőjükre, és ahogy mozgok követik a fegyvere a célkeresztem), akkor ban. Olyan egy undorítóak, és az a baj, hogy nincs kivétel :/ Ha meg van egy normális szerver az nem lesz olyan híres 1 hónap után, mint egy hackerekkel teli szerver 1 hét alatt. Nagyon ocsmány lett a magyar CS 1.6 közösség. Ha jobb neted van, akkor ajánlom a külföldi szervereket, mondjuk a németeket, kb. 5 MB-s net elég hozzá :)
2014. ápr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 PawahDani válasza:
követi*
2014. ápr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem kutya az ns, de általában mindig azok sírnak, ha kapnak egy HS-t, vagy falon át belövik őket... Így persze, ha felhúzzák a steameseket a beszólásaikkal...Érthető.
2014. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!