Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Összetudnátok nekem állítani...

Zolasd kérdése:

Összetudnátok nekem állítani 40-50 ezerért olyan gépet vagy laptopot, ami fullon szépen viszi a minecraftot, meg lehet rajta netezni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 13:14
 1/5 anonim válasza:
Én segíthetek de először is tisztázni kell,hogy te új számítógépet szeretnél vagy használt is megteszi garanciával persze..
2013. jún. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jóó lenne használt is, az a lényeg hogy a minecraft-ot vigye fullon simán, meg lehesen rajta netezni :DD
2013. jún. 23. 08:34
 3/5 anonim válasza:

Rendben akkor kezdhetjük is.

Mivel ilyen alacsony áron szeretnél venni számítógépet,nagy dolgokra nem fogod tudni használni,viszont az elmondottak alapján összetudunk neked állítani egyet bőven.


Kezdjük is.

Processzor: Legyen,egy régebbi 2 magos dual core.

Szerintem elegendő egy Intel Core 2 Duo E6750 2.66GHz, 4MB cache.

RAM:2gb DDR2 RAM

Winchester: 80-160gb SATA-2

Videókártya: 512mb DDR2 videókártya (Mondjuk egy ilyen: [link]

Az alaplapot-tápegységet,és a többit egy hozzáértő majd összetudja állítani helyetted is..

Ez a számítógép amit most én dihéjban összeraktam neked, biztosra nem haladja meg a 40.000Ft-ot.

Az általad leírt igényeknek bőven eleget fog tenni..

Örülök,hogy segíthettem..:)

2013. jún. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ésezbiztoshogy viszi a minecraft-ot fullon? :D amúgy nagyonköszi a segítséget :DD
2013. jún. 25. 20:58
 5/5 anonim ***** válasza:
ez? öcsi... 3 minecraftot futtat egyszerre lagg nélkül azt garantálom :D
2013. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!