Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol tudok venni olyan régi...

Hol tudok venni olyan régi sárgakazettás tv játékot?

Figyelt kérdés
tudom hogy régi de nagyon szeretnék venni egyet.
2013. jún. 21. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Online aukciós oldalakon biztos van fent. :D

(vatera,expressz,jófogás,apród stb...)

2013. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bolhapiac, online aukciós oldalak, vagy adj fel te hírdetést, hogy keresel egyet.
2013. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyenből kb 10 darab. Az egyik fiókban porosodnak már vagy 15 éve, kidobni meg nincs szívem őket, mert erős nosztalgia köt hozzájuk. A gép meg már akkor tönkrement.

Mindenesetre, ha játékra akarsz venni egy ilyet, és nem gyűjtésre, akkor szerintem felejtsd el. Egyrészt ezeknek a játékoknak a 99%-át már PC-n is lehet játszani, van amelyiket böngészőben is. Másrészt ez a sárga kazettás gyártmány egy viszonylag ócska hamisítvány, aminek a működésében már akkoriban sem nagyon lehetett megbízni, nemhogy most 20 évvel később.

2013. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!