Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elromlott a Minecraftom....

Elromlott a Minecraftom. Valaki tud segíteni? (Win7-em van)

Figyelt kérdés
Bejelentkezés után nem jön be a "Mojang" felirat hanem kidob a Windowsba.Hiába próbáltam frissíteni a videokártya driver-t azt írta hogy "ez az eszköz naprakész" -.- .Hiába próbáltam újra rakni a Java-t,sőt még a rendszer visszaállítással is próbálkoztam de mind hiába...szóval ötletem sincs.Egyébként egy ilyen hibaüzenetet "generál" nekem: "hs_err_pid".azon belül pedig így kezdődik az első mondata: "Fatal error has been detected by the Java Runtime Environment" stb....

2013. jún. 21. 10:26
 1/3 sasikaa ***** válasza:
Moddoltad a minecraft-ot? Ha igen tedd újra. Teljesen. Ha nem akkor is :D Lehet hogy ha tudsz 64 biten játsz vele, sokkal jobb. Lehet hogy a windows full reinstall is megoldás!
2013. jún. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem rég raktam újra a gépem, úgyhogy az sem lehetséges :(
2013. jún. 22. 13:40
 3/3 anonim válasza:

Ez tipikus példája annak ha valaki nem használja a meghajtókon minimum heti 1szer a "lemezkarbantartó" és nem lesz elég szabad hely a minecraft futtatásához. Ha nins elég szabad hely akkor az több programnál is gondot okozhat később.

Ami a hibajelentést illeti ez a java gonosz kis ajándéka. Sajnos nekem is jön de már megvan a megoldás frissíteni kell a javát.

2013. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!