Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A csábításban jeles játékban...

A csábításban jeles játékban a kosaras vagy a kertész klubb az amelyikre érdemesebb jelentkezni?

Figyelt kérdés
Én a kosarasat választottam,de nem tudom hogy mi a különbség a két klub között. Arra gondoltam,talán a pasiknál úgymond "plusz pontot" szerzek ha nem a kertészkedést választom ami lányos. De ez csak egy tipp.
2013. jún. 20. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a kosarast szeretem jobban. Nem tudom miért, de az nekem jobban tetszik. Amit meg mondtál hogy esetlen jobban kedvelnek majd a fiúk... hát, lehet. Mert gondolom ha kertész klubbot választod Ken szeret jobban, de ha kosarast akkor Castiel.
2013. jún. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 NoName0601 válasza:

Most újrajátszásban vagyok. Először a kosaras klubbot választottam, most a kertészt.

Háát.. Azt egyáltalán nem vettem észre, hogy a kapcsolaton a fiúkkal befolyásolna, mert Castiel 100%, Ken 4 % :D Csak arra ügyelj, hogy a beavató feladat során a mimózát ne a DÖK-be tedd, mert akkor még Nathaniel is megutál az allergiája miatt :D


A kosaras klubban nem tetszett, hogy Dajan folyton csicskáztatott -.- A kertésznél meg Jade eddig elég bunkó x"""DDDDD


Viszont a minijátékokban a kosaras klubbhoz tartozó faltörő ezerszer könnyebb, mint a kertészes bogárírtó. Azt gondolom tudod, hogy azt a játékot ingyen játszhatod, amelyik klubba tartozol.

Úgyhogy ha már választani kéne, csak a napi játék miatt (amivel pont és pénz szerezhető) a kosaras klub. De készülj fel a csicskáztatásra. :D:D:D

2013. szept. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!