Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti mit gondoltok a Star...

Ti mit gondoltok a Star Stanble Online-röl?

Figyelt kérdés

2013. jún. 20. 13:49
 1/5 anonim válasza:
100%

Szerintem alapból nagyon jó és élvezetes játék lenne ha nem a pénzről szólna az egész.

Van benne ez a star rider-ség amit ki lehet "váltani" hosszabb időre is. Szerintem borzasztó hogy aki nem star rider az annyira le van korlátozva a játékban hogy szét unja a fejét. (Felháborítónak tartom hogy aki nem star rider az még ugratni sem tud)

Meg normális lovagló öltözetet is csak a folyamatosan pénzelt star riderek tudnak venni.

Szóval én azt gondolom hogy nagyon jó ötlet ez a játék meg tényleg nagyon tudnám élvezni hogy ha nem lenne lekorlátozva benne minden, de én nem fogoko több ezret kiadni ilyen értelmetlenségek miatt . :D

2013. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az elsővel. Aki nem rider, 4es szint felett tényleg nem tud mit csinálni, se ugratás, se küldik, se ruhák... :/ Az viszont nem rossz ötlet, hogy a riderek minden héten kapnak star coins-t.
2013. júl. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én kicsit ellenzem a fenti dolgot... igen én is voltam nem Rider ugyan így panaszkodtam... De mikor elhatároztam, hogy befizetek máshogy határoztam: Nekik is meg kell élniük... Végül is én is ilyen online játékokkal szeretnék foglalkozni, és szerintem majd ott is valakinek a pénzét kapom majd meg. Viszont azt nagyon ellenzem , hogy a volt riderek (akiknek ugye lejárt a rider-ség) azok nem tudnak utána ugrani.. katasztrófa.
2013. aug. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utcsó, én lifetime-ként "panaszkodtam". :D
2013. aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ladypancsa válasza:
Szia!Szerintem nagyon jó játék,de nagyon drágák a cuccok benne,és a barátnőmet nagyon megszivatták.Küldtem neki egy star rider kódot,ami eredetileg 14 napra szólt volna.Erre 5 hét után,visszadobta moorlandre,nem tudott ugratni,és volt egy rakatnyi megcsinálatlan küldije.Én 2 éve játszok,most decemberben lettem Lifetime.
2016. ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!