Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért kell, hogy minden...

Miért kell, hogy minden játékban CSALJANAK?

Figyelt kérdés
Ott van például a Call Of Duty sorozat. Tönkretették rendesen mert csalnak. De mire jó ez,hogy másnak a játékát elrontják az olyan nem is tudom "lowok"? Akik nem tudnak játszani és nem mennek inkább gyakorolni singleplayeren, vagy multiplayeren nem mondaná el,hogy kezdő és azért olyan a statja meg meg kezdő hanem már megy egyből az internetre aztán keresik a wallhackot. Ebből nagyon elegem van és amikor ráírsz, hogy offolja vagy szép szóval vagy durván vagy rendesen csak annyit, hogy offold offoljad _______ te! Akkor erre meg az a válasz,hogy: mit? nem is csalok. És akkor azt írja a hacker,hogy az a low aki őt felszólítja,hogy offolja a csalást és akkor akinek már megvan 3-4 éve a Call Of Duty 2 pl és pro akkor az "low" mert az csal azt mondják, mert még csalással sem tudnak játszani. Ha meg igen akkor náluk a pro a low mert ...... STB(.)... Kinek nincs ebből elege? A játéknak akkor mi értelme van ha csalnak akkor mi benne a nehézség vagy a lefoglaltság? :(
2013. jún. 19. 10:52
 1/8 bence10x98 válasza:

először is szerintem ezen nem kéne hogy rizikózz :)

másodszor pedig nem minden csalás arra van könnyítsék a játékot

Pl:GTA SAN ANDREAS. ott vannak olyan csalások amik élvezetessé teszik mint az hogy mindenki téged támad fegyverrel , te meg hívsz egy tankot és szét lövöd őket

vagy a repülő autó

szóval szerintem ezen nem kéne idegeskedned mert káros a szívre

2013. jún. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Játsz olyannal amiben kiba szák a csalókat példa : Battlefield 3 , WoW , (eredeti) csé
2013. jún. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Első válaszolónak: A Gta San Andreas-ban én is szoktam csalni de csak SinglePlayerben és csak akkor,hogyha már letöltöttem és minimum végigjátszottam 1x mint mindig. De az SinglePlayer. És én most Multiplayerről beszélek, ahol igazi emberek játszanak csak nem a saját skinükkel. Második válaszolónak: Azok a játékok nem nagyon jönnek be ezért nem nagyon szeretem mármint névszerint csak a wowot utálom de a BF3 meg nem megy el :/
2013. jún. 19. 12:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Pedig műfajon belül a wow is egyeduralkodó .

Sajnos az ilyen feltört játékoknál mindig vannak csalók ...

2013. jún. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert unatkozó elkényeztettet 8-12 éves vérpistikék...azt hiszik hogy ezzel ők a legmenőbbek a játékban...
2013. jún. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy ez így van. De mit csináljak,hogy offolják már a csalást multiplayerben?
2013. jún. 19. 14:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért az nem igaz hogy minden játékban csalnak,minden szerveren. Ha látsz egy csalót inkább rögtön menj másik szerverre,mielőtt még felidegesíted magad.
2013. jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De Call Of Duty 2-nél már csak ez van :(
2013. jún. 19. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!