Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA 3-ban hogy kell kijárni...

A GTA 3-ban hogy kell kijárni ezt a küldetést?

Figyelt kérdés
Még az eleje fele van egy olyan küldetés,amikor a kocsit el kell venni a helyéről,bombát kell bele tetetni,visszavinni a helyére és élesiteni a bombát.Na most eljutottam addig,hogy visszavittem a helyére,de nem tudom,hogy mivel kell élesiteni a bombát.Melyik gombbal kell?

#GTA #küldetés #GTA 3 #autó robbanás
2013. jún. 17. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
:O Az első ember aki kijátsza a gta san andreast,ÜDV :D
2013. jún. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mivan???ez milyen válasz???légyszives csak akkor irj,ha valami értelmeset is tudsz mondani,jó?valaki más nem tudná leirni,melyik gombbal kell?
2013. jún. 17. 19:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi :D nem tudom én csak hülyültem benne :D amúgy megnézheted a beállításoknál biztos az use gomb lesz :D
2013. jún. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Shiftet nyomd meg.
2013. jún. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyik se jó,de megoldottam a problémát:az autót akkor kell élesiteni,amikor benne ülök,én meg akkor próbáltam,amikor kiszálltam,de azért köszi :)
2013. jún. 17. 22:00
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy meg az egész billentyűzetet végig nyomogattam,mire rájöttem,hogy benne kell üljek :)
2013. jún. 17. 22:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!