Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékot vegyek xbox-ra?

Milyen játékot vegyek xbox-ra?

Figyelt kérdés
45000Ft-ból? Veszek egy 320Gb HDD marad még 26000Ft-om, mit vegyek mellé játékot? Xbox 360

2013. jún. 17. 15:57
 1/6 anonim válasza:
attól függ miket szeretsz. fps? kaland? tps?
2013. jún. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vedd meg a The Last of Us-t...ja várj...
2013. jún. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
na viccet félretéve szerintem Bioshock Infinite megérhet egy próbát, eléggé dicsérik és idén eddig az volt a második legjobb játék a Last of Us után csak az sajna PS3 exkluzív :/
2013. jún. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha olyan gamek-et keresel amivel sokáig tudsz játszani akkor javaslom a Fallout3 és a Fallout New Vegast + a DLC-k amiket hozzájuk adtak ki az alapjátékok a Live-on 1990Ft-ba kerülnek.

A másik a Skyrim (szintén ajánlom a Dragonborn és a Dawnguard DLC-ket és szerintem a Heartfire DLC sem rossz) a livekodok.hu oldalon 3500Ft a letöltő kód.

Ha befizeted a Gold tagságot a Live-ra havonta 2db játékot kapsz ingyen most a Halo3,és a Fable3 tölthető + a Battlefield 3 DLC-je.

2013. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt még elfelejtettem hozzáírni,hogy ezekkel a játékokkal akár összesen 1000 órát is el lehet játszani.


Amúgy a Borderlands2 sem rossz több mint 6milliót eladtak belőle a co-op része fantasztikusan jóra sikerült.


A Bishock 1-2 2990ft/db a Live-on az Infinity a közelében sincs az első 2 résznek,csak egy csillogó-villogó sz@rkupac,még jó hogy árában el tudtam bizniszelni,mert nagy csalódás az egész.

Akkor már inkább a Dishonored ami az év játéka lett,és közönség díjat is nyert.

2013. jún. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen amúgy van GOLDOm még augusztusig mert egy éves volt de megint veszek
2013. jún. 18. 08:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!