Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 3-ban hogy lehet virág...

A Sims 3-ban hogy lehet virág embereket csinálni? :D

Figyelt kérdés
Majdnem mindegyik kiegészítőm megvan,és nem tudom melyikben vannak virág emberek..szerintem a természet felettiben,na de mindegy :D az lenne a kérdésem,hogy hogy lehet virág embereket létrehozni? mert a család létrehozásában nem lehet:/

2013. jún. 17. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Virág emberek a simsben? WTF?!
2013. jún. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lunala ***** válasza:
100%
Egyetem kiegészítőben vannak és úgy kell őket csinálni, hogy egy tetszőleges magon RNS-átszabási kísérletet kell elvégeznie a simednek a ZRX-9000 kutatóállomás segítségével. Ha sikerül, üzenetet kapsz, hogy mostmár a tiltott gyümölcs magjának bírtokában vagy. Ültesd el (7-es szintű kertészkedés szükséges), és ha már betakarítható, válaszd a kert gondozása opciót, ha a gyümölcsét szeretnéd(ezt megetetve a simeddel a sim növénysim lesz), vagy válaszd a betakarítás opciót, ha egy növénysimbabát szeretnél, aki a simed hasonmása. :)
2013. jún. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:D
2013. jún. 18. 17:44
 4/5 anonim ***** válasza:
és vissza lehet csinálni hogy ne legyen növénysim?
2013. jún. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lunala ***** válasza:
Vagy a tudományos laborban, vagy a gyógyító elixírrel, ami a Természetfeletti Erőkkel jött. Kikeverheted te magad a simeddel alkímia útján, de megnézheted, hogy az Elixír árudában van-e épp olyan ital.
2013. jún. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!