Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jó játék a Battlefield 3?

Jó játék a Battlefield 3?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Én call of dutyval kezdtem,az összeset kijátszottam.Egy hete gondoltam megnézem ezt a battlefieldet is meg tudtam szerezni irreálisan olcsón.Nagyon jó játék,de valahogy a történet nincs úgy kidolgozva mint a cod.Csak futsz futsz és lősz lősz aztán vége van a játéknak.De a multiplayer a legjobb része a játéknak,az bejött.
2013. jún. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen,nagyon nagyon király :D

Csak olyan gép kell hozzá hogy min.60 fps legyen mert úgy a jó multiban.

2013. jún. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik lehetőségét részesíted előnyben. A single- vagy multiplayert.

A single része Nekem nagyon tetszett, jó kis története van, akciódús. Multizni meg már rég nem multizok, így arról nincs véleményem.

2013. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Grafikailag nagyon ott van de a története valahogy nem fogott meg de azért élveztem a vele való játszást úgy hogy ajánlani tudom!!:D
2013. jún. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
67%

Csatlakozni tudok.:)

Jo a grafikaja mint mindig:) es hat..tortenete jobb a 2 nek de jo jatek multiban.:) nekem full grafon fut 70 fps el h lese megy a ala az fps em csak fele 70 fps akkor szokott lenni mikor toltok,net,youtube..stb de atlak 120-150 szokott lenni :D

2013. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Aha, és milyen erőműved van?
2013. jún. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te vagy az Tirexi?
2013. jún. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én
2016. márc. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!