Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha megvettem gépre a diablo...

Ha megvettem gépre a diablo 3-at akkor meg kell venni még egyszer hogy játszhassak ps3-on?

Figyelt kérdés
Szerintem így lenne logikus mert a gépes verzióban sem a játékot veszem meg hanem azt a kódot amivel tudok felhasználót csinálni.
2013. jún. 16. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, mégegyszer megkell venned a PS3-as verziót.
2013. jún. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez szemétség!!
2013. jún. 16. 22:12
 3/8 anonim ***** válasza:
A konzolosok és a PC-sek teljesen külön lesznek kezelve. Nincs köztük átjárhatóság. Már miért kellene mindkettő egyben? Mindegyik játszható teljes értékű játék. (Nem különböző,de más platform) )Van olyan játék, ahol a PC és konzolos verziók is ugyanazzal az accounttal elérhetőek egy játék megvásárlásával? (gondolom van, de az a kivétel)
2013. jún. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én csak azért vagyok felháborodva mert a battlenet-ről is le lehet tölteni a Diablo 3-at és csak a felhasználóval tudok játszani amit csak a kóddal tudok megcsinálni amit adtak a doboz mellé és ha már egyszer megvettem a "felhasználót" akkor minek még egyszer?
2013. jún. 19. 01:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Az adott játék használati jogát vetted meg, amit a saját bnet fiókodhoz/accountodhoz rendeltél. Egy kódot/játékot kizárólag (egyszerre) egy felhasználó használhat. A konzolok külön vannak kezelve és el lesznek különítve a többi felhasználótól. Már miért kellene egy megvett PC-s játéknál biztosítani a PS3, XBOX, meg wii verziók teljes használati jogát is hozzá? Nem vagyok konzolos, de van olyan játék ami minden platformon használható és csak egyszer kell kifizetni?
2013. jún. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én ezt értem de akkor is ez lehúzás! Legalább bejelenthették volna akkor mikor megjelent.
2013. jún. 20. 12:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz? A konzolos verzió még nem jelent meg, 13-14 hónapja (a PC változat megjelenésekor) meg szó se volt semmi más platformról. Mégis mit kellett volna megemlíteni, Amióta lehet tudni, hogy lesz más platformon is, azóta azt is lehet tudni, hogy teljesen külön lesz kezelve a két verzió és nincs közös kód mindkettő verzióra. Miért kellene két verziót biztosítani? Nem "KELL" játszanod neked konzolon. A PC semmivel se működik kevésbé csak mert lesz másra is.
2013. jún. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De egyébként se venném meg ha így belegondolok.

Köszi a segítséget

2013. jún. 21. 10:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!