Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékokat ajánlotok...

Milyen játékokat ajánlotok PS3-ra?

Figyelt kérdés
RPG, sport, autós, verekedős játékok jöhetnek. És persze, amik jók :D. Gran Turismo 5, Uncharted 3, WWE'13 már megvan, de szeretnék még egy jó kis játékot amelyikkel el tudok lenni egy esős napon, vagy egy unalmasabb estén. :D

2013. jún. 15. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik legjobb: The Last of Us.

Esetleg Heavy Rain.

Bár egyik sem RPG vagy verekedős, ha olyasmi kell, akkor Gran Turismo 5, RPG-ből mondjuk Demon's Soul, verekedősből próbáld ki a legújabb, free to play Tekken-t, vagy Mortal Kombat.

2013. jún. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első. A The Last of Us pont most jelent meg és zseniális játék. A felsoroltakon kívül még a GTA IV-et vagy a Red Dead Redemptiont ajánlom.
2013. jún. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A last of us-ról hallottam, a red dead nem tetszik , a Tekken-t pont most töltöm :D. Még jöhetnek válaszok :D
2013. jún. 15. 19:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Red Dead Redemption-ről jut eszembe: Metal Gear Solid HD Collection meg MGS 4 (RDR-hez semmi köze, csak most E3-mon volt MGS V bemutatója, aminél a lovas részről egyből RDR ugrik be midnenkinek).
2013. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Last of Us alap minden PS3 tulajnak szerintem ;D

Soul Calibur, Street Fighter <- verekedős

2013. jún. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Nier-t 2010es game de odabasz XD
2013. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5. válaszoló

A last of us tényleg nagyon jó játék, de szerintem még egy kicsit drága, úgyhogy várok amíg olcsóbb lesz :D A Soul Calibur meg a street fighter nem jön be :/ már kipróbáltam őket de nem jöttek be. De azért kösz :D


6. válaszoló

Még nem hallottam erről a játékról de jónak tűnik :D

2013. jún. 23. 22:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Resistance széria, God of war, The Last of Us, LittleBigPlanet, Ratchet & Clank. Killzone,The darkness,
2013. jún. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!