Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lissandra vagy Xerath?

Lissandra vagy Xerath?

Figyelt kérdés
most nem az érdekel hogy ki melyiket hányszor ölte meg, hanem hogy milyen velük játszani, mik az erőségeik és a gyengeségeik, melyiket menynire könnyű elkapni, azaz menekülőképesség és védelem, melyiknél mire kell nagyon figyelni, Lissandrának az tetszik hogy tud teleportálni a jégkarmokkal, Xerathnál meg az hogy ha megll meg tudja növelni a hatótávját

2013. jún. 15. 18:23
 1/4 anonim válasza:
Lissandraval jó játszani élvezetes champ. Xerath mivel régi nincsenek vmi bonyolult jó splejei egy idő után nagyon unalmas champ
2013. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is lissandrára szavazok és már le is írtad miért jó.
2013. jún. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én Xerathra szavazok de mind kettő jó.

Xerath talán nehezebb, mert miközben a w spelled használod (miközben be van nyomva erősebb a többi spell) nem tudsz mozogni, de ezt szerintem egyensúlyozza, hogy talán a legmeszebbre lövő karakter a játékban. Plusz még tud stunnolni és az ultit is háromszor elnyomhatja.


Lissandrával csak akkor játszottam amikor ingyenes volt, szóval róla nem tudok nagyon írni.

2013. jún. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Lissandrára szavaznék mert van snare-je és CC-je is amit ha jó emberre tesz akkor win a teamfight. Poke-olni is tud a Q-jával mivel minionokon átmegy. Míg Xerathnak van egy stunja és ennyi. Én Xerathot jobban szeretem de Lissandra jobb szerintem
2013. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!