Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az assassin creed sorozat 1-2...

Az assassin creed sorozat 1-2 kérdés?!? (lent)

Figyelt kérdés

ha megveszem pl: a 3.t részét az csak akkor fog menni ha nekem van otthol netem?

mert olvasgattam a neten hogy az ubisoftos játékok csak nettel mennek.

ha megszerzem a skidrowost akkor az menni fog internetkapcsolat nélkül is?

és amikor elősször elindítom a játékot akkor letölti a legujjabb patchet is?

és ha nincs netem és nem tudja letölteni a patchet anélkül is menni fog?

vagy elég ha az 1.1-es patchet majd felrakom? és ugy menni fog?

egyébként pc-ről beszélek :D


2013. jún. 15. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha eredetit veszel az csak netről tudja patchelni magát.

Ha tört játékok szerzel (pl. skidrow félét) akkor ahhoz patchet is le kell szedni, vagy alapból patcheltet szedj le és meg van oldva minden.

2013. jún. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezt szedd le minden patch+dlc benne van: Assassins Creed 3 UltimateEdition + DLC (1.05) (RUS-ENG-POL) [RIP] by RG Revenants


Ha magyarul akarod tolni a gamesmagyaritas.atw.hu-n lévő Assassins Creed 3 hun fórúm témában nézz szét.

2013. jún. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

rendben köszönöm szépen a válaszokat.:)

ugye 6,77 gb? mert elég kicsi fájlnak találom:D

2013. jún. 16. 10:04
 4/9 A kérdező kommentje:
mert a skidrowos az 15 gb is van vagy mennyi.
2013. jún. 16. 10:05
 5/9 A kérdező kommentje:

egyébként az ac 1 -et leszedtük haveromnál a skidrowost és fel is tudtuk telepíteni az megy.

amikor elősször elinditottuk kiirt valami olyat hogy downloading update. akkor töltötte le a patchet vagy mi?:D

2013. jún. 16. 10:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért kicsi mert a nyelvek nagyrészét kivágták belőle, és a multit mert fölösleges, ezért Repack. Ac1-hez letölt 1.02 patch, felrak, letölt 1.02 crack, crackelsz, netet addig lelövöd míg tolod a gamet így a frissítés nem fog b@sztatni.
2013. jún. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.

vagy esetleg még úgy gondoltam hogy letölteném hozzájuk a patchet és külön telepíteném.

patchek nélkül nem működnek?

2013. jún. 16. 14:55
 8/9 A kérdező kommentje:
bocsi ha sokat kérdezek:D
2013. jún. 16. 14:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Az első creedhez elég ha leszeded az 1.2-es cracket és crackeled. A netet persze lődd le ha azzal tolod. A 3-k repack-oshoz nem kell mert auto crackes.
2013. jún. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!