Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Assassin's Creed 4-et ugy...

Rinnegan kérdése:

Az Assassin's Creed 4-et ugy reklamozzak mint egy folytatast a 3ashoz. Ez hogy lehet lehetseges, ha a foszereplo a 3as reszben levo foszereplo nagyapja?

Figyelt kérdés

2013. jún. 13. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a jelenbeli szálot folytatják, hiszen az a fő sztori, nem a múltbeli.
2013. jún. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mondjuk a jelenbeli storyba nem gondolotam ugy bele,de ha igazad is lenne,nem lenne konnyebb annak ellenere ha a jelen stroy az igazi, hogy a multbeli is (mint a tobbi egytol egyig) kronologilag kovesse egymast? eddig folyamatosan kozeledtunk 2013 fele, most meg vissza egy lepes? es mivel tengeri dolgok lesznek nagy reszt meg vagy 2-3 varos,nem szukseges a szereplo nagyapjat kotni hozza,lehetett volna ugyanugy az unokaja is,es akkor az jobban cseng:)
2013. jún. 14. 11:03
 3/6 Big Omikron válasza:

Kedves Kérdező!

Az a helyzet, hogy a válaszod, meg kell mondjam,

egy badarság.

Az Ubisoft mindeddig haladott az időben, ez igaz.

Most azért lépett vissza egy kicsit az időben

mert a játékbeli jelenben Desmond és csapata úgy

döntött/úgy hozta a szükség, hogy a kalóz Kenway-nél

kell keresgélni az emlékekben. A történet mozgatószála

ugyanis a (játékbeli) "jelen" nem a múlt.

Üdv: Big Omikron

2013. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Big Omikron válasza:

És amúgy a múltbéli eseményeknek nem kell kronológiailag követnie egymást, mert Desmondék döntik el, hogy a történelem melyik időszakában/ melyik memóriában keresgélnek! Üdv!

Utóirat: Kapd be!

2013. jún. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
en nem talalom logikusnak a te valaszodat sem...az utoiratod meg elarulta,hogy valojaban egy szomoru tizeneves vagy aki szenved ha nem lehet a kozeppontban:)))
2013. jún. 17. 11:30
 6/6 Big Omikron válasza:
Hát igen, tizenéves vagyok. Bocs, hogy utóiratot írtam, csak véletlenül leírtam. Na mindegy, nem akarok kötözködni. Nem vagyok olyan hülye mint egyesek a neten. Ha nem találod logikusnak, te tudod, de akkor is! Nem a kronológiai sorrend a lényeg. Üdv: Egy szomorú tizenéves, aki mindig a középpontban akar lenni.
2013. jún. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!