Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A DON'T STARVE játékban hogy...

A DON'T STARVE játékban hogy lehet túlélni a telet, és mivel lehet megölni a farkasokat?

Figyelt kérdés
A farkasoktól mindig megdöglök. A 10 nap után jönnek. Télen meg megfagyok. Miket kell beszereznem?
2013. jún. 12. 10:31
 1/3 anonim válasza:

Mielőtt még a kérdésre válaszolnék, azt nagyon fontos tudnod, hogy mikor új játékot kezdesz, akkor próbáld meg minél előbb felfedezni az egész térképet, hogy tudd, hogy hol vannak a kaja, virág, állat források, mert csak a helyek tudása múlhat többször azon, hogy túléled-e vagy sem.

Ami a legeslegfontosabb a játéknál és a szellemi épségednél, hogy a játékot le lehet menteni, és soha nem kell újrakezdened. Youtube-on van erről videó, érdemes rákeresni. Azonban ha egy újraéledő portált találsz, akkor bármikor meghalsz, akkor csak simán kilépsz, fel sem ajánlja a mentést, és mikor újra belépsz, akkor a napfelkeltétől kezded újra annál a napnlá, ahol jártál, és az újraéledő portál is megmarad.


A farkasok egész egyszerűek, ha van páncélod, és te is úgy érzed, hogy néha nem szégyen a futás. :)

Én alapból játékkezdésnél levettem a farkasok számát (kezdésnél a customize world-ben tudod ezt megcsinálni).

A lényeg, hogy addig kell futnod, amíg csak 1-2 farkas van a nyomodban, és azokat egyből leütöd. Azonban van egy ennél is egyszerűbb, elfutsz a beefalókhoz vagy a disznókhoz vagy más szörnyekhez, és azok majd kinyírják egymást. Én csak úgy tudtam kinyírni egy deerclopsot, hogy egy hatalmas beefalocsordáshoz vezettem, igaz, hogy minden beefalot kinyírt, amin én is elképedtem, de utána nagynehezen azért csak leütöttem.


A tél már komolyabb probléma, aki azt túléli, arra már mondható, hogy ért a túléléshez.

Ilyenkor kell nagyon bekészülnöd, tábort verned, és kaját felhazlmoznod. A sátor nagyon fontos, azt minél előbb csinálj, nehogy a sanity csökkenése plussz problémát jelentsen ebben a nehéz időszakban.

Minél előbb készíts heater egget, amit ha tábortűznél felmelegítesz a zsebedben, akkor aránylag sokáig bírod a hidegben, és folyamatosan láthatod, hogy mikor hűl ki, így időben közel tudsz kerülni a táborhoz, vagy felkészülhetsz a tűzrakásra. Én amikor óriási sz@rban voltam, az árnyéklények már csoportosan a nyomomban voltak, egy deerclops üldözött, lassan éhen haltam, és így meg sem bírtam állni tábortüzet gyújtani, de lassan szétfagytam, még az élettöltőt sem tudtam aktivizálni az üldözők miatt, így nemes egyszerűséggel felgyújtottam az erdőt, és ez volt a kulcsa, hogy túl bírtam élni. Ha más nincs, akkor ne sajnáld az erdőt. ;)

Amik még nagyon fontosak, azokból egyik a sapka, amivel mégtovább bírsz kint lenni, másik pedig a kabát, amit még nem sikerült készítenem, mert követni kell az olykor felbukkanó nyomokat, és akkor le kell ölnöd egy elefántfélét, ami majd a kabáthoz szükséges ormányt fogja dobni, de érdemes vinned valami távolsági fegyvert, mert kb olyan nehéz elkapni, mint a pulykát.

2013. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ruhád, és sapkád mindig legyen rajtad, méhészkedj és ha meghalsz véletlenül alt+f4, lépj vissza a játékba így nem menti el a halálodat és nem kell előröl kezdeni a napokat.
2014. jan. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kövesd az utakat egy Malacember-városba és ott táborozz le.Ha este kapnak el a farkasok akkor szaladgálj és reggel a malacok megtámadják.Vagy készülj fel rá(hallgasd az ugatást)és csinálj Log Suit-ot és Spear-t.

Télen pedig az első dolog a Heat Stone.Ez tárolja egy kis ideig a meleget,így azért ki tudsz mozdulni.A ruhák is sokat segitenek

2014. ápr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!