Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a neve annak a játéknak,...

Mi a neve annak a játéknak, amiben egy békával kell minél gyorsabban ugrálni különböző helyszíneken, pályákon?

Figyelt kérdés
Már elég homályos ez a számítógépes játék, szerintem vagy 7-8 éve játszottam vele. Csak arra emlékszem, hogy egy békával kellett ugrálni, volt, hogy ki gyorsan jövő autók között kellett menni, de volt sivatagos pálya is... Nem annyira emlékszem, de nagyon jó lenne tudni a nevét a játéknak. :) Előre is köszönöm.

2013. jún. 12. 00:06
 1/3 anonim válasza:
békás játékra csak a Froggerre emlékszem, van második része is
2013. jún. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, ez nem pont az, amelyikre gondoltam, de nagyon köszönöm a választ, mert ez is hasonló, és nekem az pont elég. :)
2013. jún. 13. 13:43
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekelne esetleg a jövőben... Sikerült megtalálnom azt, amelyikre gondoltam. "Frog Fury Lite" a neve.
2013. jún. 19. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!