Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mitől lett ilyen felkapott a...

Mitől lett ilyen felkapott a Csábításból jeles?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék vajon hányan vannak akár egy teljesen más oldalon(itt)akik játszanak vele. Mit gondolnak róla, mennyire izgalmas, stb. :) Én is játszok rajta, csak érdekelne, hogy mások hogyan vélekednek. :D

2013. jún. 9. 17:12
 1/4 anonim válasza:
83%
szia. nemtudom hogy mennyire vagy benne a témában je világszerte, főleg keleten nagyon népszerűek a visual novelek(pl.: http://www.youtube.com/watch?v=xDTdm3gHsvI), amik kb ugyanolyan játékok mint a Csábításból jeles, azzal a különbséggel hogy az szinkronos, komolyabb minőségben is és nem online hanem a boltban kell megvenned vagy letöltened. szerintem azért lett ilyen népszerű mert ez az első online magyar nyelvű ilyen visual novel^^ és végre a magyar, angolul nem beszélő fanok is kiélhetik egy kicsit magukat : D
2013. jún. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azta :o Köszönöm a részletes leírást! Ment a zöld kéz! :3
2013. jún. 10. 20:39
 3/4 anonim válasza:
100%

Egyetértek az első hozzászólóval. Az ázsiai országokban, legfőképpen Japánban nem számít nagy csodának, hogy a tinédzserek ilyen randiszimulátorokkal játszanak, sőt, még a tengerentúlon és más európai országokban is jellemzőbb, mint itt. Magyarországon viszont majdnem hogy teljesen újnak számít, főleg a megcélzott korosztály körében, ami pedig új (és ráadásul igényes, jó minőségű) arra hamar rákapnak a tinik. A Csábításból jeles is ennek köszönheti a sikerét, és ebből tanulva az animés üzletek elkezdhetnének magyarítani pár komolyabb randiszimulátort is, majdnem biztos, hogy visszatérülne a fordítás ára. Azt nem mondom, hogy haszon is lenne belőle, mert hát ebben az országban... de ha egyszer ilyen népszerű lett már csak egy kis online randiszimulátor is, ami ráadásul néha élvezhetetlen, olyan lassan töltődnek fel az "akciópontok", akkor érdemes lenne elgondolkodni...

Kissé eltértem a témától, szóval :D Új dolog, jó pasik vannak benne, választhatsz közülük... ez már bőven elég a fangörcshöz :DD

És még így zárójelben, én is játszom vele, de az akciópontok jócskán el tudják venni a kedvem. Hogy izgalmas-e? De még mennyire! Főleg, mikor jó résznél fogynak le a pontjaim XD Tehát ja, nekem (és szerintem a játékosok 3/4-ének) ezzel van a legnagyobb problémája :D Amúgy egy nagyon király játék, és pont jó bevezetésnek a randiszimulátorok világába ;)

2013. jún. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neked is ment a zöld kéz :3 Tényleg megpróbálkozhatnának pár ilyesmi fordításával! :D Amiket eddig találtam lefordítva egyik sem olyan volt mint vártam. Legtöbbnél csak néztem végig az egészet néha(esetleg, de volt amelyiket csak végig nézhettem elejétől a végéig aminek semmi értelme) választhattam pár eshetőség közül.. De ezek nem igazán jönnek be. Túl egyszerűek és nincs bennük azaz érzés mint a Csábításból jelesnél, csak egy végük lehet kb. :s (legalábbis amik le vannak fordítva és fel vannak téve valahova). Nagyon megérné pedig. : )
2013. jún. 11. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!