Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims szakértők segítsenek!?

Sims szakértők segítsenek!?

Figyelt kérdés
Na tehát az történt hogy a barátnőm kölcsönadta hogy feltelepítsem a gépre.Eddig vagy két kiegészítőt feltelepíttettem a Házi kedvenceken kívül mert az volt az első és eddig mindig azzal ment.most pedig csak a Szabadidővel indul.Tehát hogy éehetne átállíttani hogy ne a Sims2 Szabididővel hanem a Sims2 Házi kedvencel induljon el?

2013. jún. 9. 10:34
 1/4 anonim válasza:
Nem biztos, de szerintem nem lehet. Ha nagyon fontos visszaadni neki a Szabadidőt akkor szerintem Daemon Tools.
2013. jún. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, a megjelenési sorrendtől függ az indítójáték, talán ha beszerzel egy későbbi kieget, akkor menni fog azzal
2013. jún. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 monsterhighfan válasza:
kell venni egy későbbi kiegészítőt különben ha játszani akarsz vele nem tudod neki visszaadni!pl: vedd mega paloták és parkok cuccokat! nekem is azzal megy a játék.
2013. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsokat lenne még egy kérdésem hogy nem tudnátok-e valami helyet szombathely környékén ahol lehet sims2-őt venni?Mert most már csak sims3 van a boltokban...de ezelőtt vettem meg a csilli villi cuccokat és 375Ft.-volt.
2013. jún. 12. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!