Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World Of Tanks meik t8 as...

World Of Tanks meik t8 as premium tankot valasszam?

Figyelt kérdés
Meik hozza a legjobban a kreditet ?

2013. jún. 8. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Legjobban a jagdtiger 8.8 hozza a kreditet, de csak tapasztaltabb játékos kezében.

Ha viszonylag kezdő játékos vagy, akkor ajánlom a T34et.

2013. jún. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van egy Super Pershing-em es sok hir van most hogy nerfelni akarjak es vissza lehet adni 7200 golder, gondolkodom rajta hogy eladom, kipotlom meg egy kis goldal es veszek egy jobb t8 at.
2013. jún. 8. 22:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha szereted a td-ket akkor mindenképp a jadgtiger 8.8at vedd meg, ha nem akkor a T34et. A jagdtigernek van a legjobb kredithozama, de a tankok közül szerintem a T34 a legjobb.
2013. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most egyebkent az SP sem rossz tank viszont ha a panceljat nerfelik nem sok mindenre lesz jo szerintem.Lassu, az agyuja sem a legjobb, az egyetlen jo benne a pancelja :)
2013. jún. 9. 09:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogják nerfelni, így balance-os, ahogy van.
2013. jún. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De bizony fogják nerfelni, viszont a legfirssebb hírek szerint kap buffot is!


Az átütését felemelik majd 200mm körülire. Annyival pedig nem lesz gyengébb a páncél, így is rohadt vastag marad majd :)


(egyébként csak a frontpáncél felső részén változtatnak)


Szóval jó kis tank lesz :)

2013. jún. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
t34 win
2013. jún. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
a t34 szerintem is a legjobb..nekem volt cs meguntam XDDD viszont hozza a pénzt és ha már nm kell akkor eladhatod jó áron
2013. jún. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Retaldált vagy ha eladsz egy 50eurós prém tankot csakhogy gyors credithez juss, inkább mennél vele 40-50 kört és ugyanott vagy
2013. jún. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!