Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Írnátok pár játékot ami...

Írnátok pár játékot ami Nektek eddig nagyon tetszett és lekötött végig?

Figyelt kérdés

Olyan játékokat keresek pc-re,amik nagyon megfogják az embert és játszatják magukat.Én pár napja végeztem ki az új Tomb Raidert,engem nagyon lekötött,izgalmas volt és a története sem rossz,a grafika meg egész szép.

Lényegében mind1 milyen típusú játék,csak kössön le és kapcsoljon ki.Ha írtok játékokat kérlek írjátok mellé,hogy mi fogott meg benne csak így röviden,hogy mégis legyen róla fogalmam mi is az.Köszönöm előre is a válaszokat. :)



2013. jún. 6. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Borderlands 1-2, Mass Effect trilogia, Deus Ex - Human Revolution

sci-fi jatekok, szintlepes, valtozatos/atalakithato fegyverek, karakter skillek, tobbszor ujrajatszhato kulonbozo stilusban, remek tortenet

2013. jún. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Batman: Arkham Asylum és Arkham City, Borderlands, Mirror's Edge.

Több is lenne (Heavy Rain, Metal Gear Solid, Uncharted, stb), de PC-re csak ezek érhetők el.


Kis indoklás:

- Batman: egyik ok, hogy Batman az egyik kedvenc karakterem. De ha nem Batmanről szólt volna a játék, akkor is nagyon jó. Az egész játékmenet jóra sikerült, a harcrendszer, a "hackelős" részek, a történet, nagyon korrekt játék

- Borderlands: nem tartom egy 10/10-es játéknak, de volt benne pár vicces jelenet, és coop-ba nagyon jó.

- Mirror's Edge: egyedi játék, és nagyon bejött ez a parkour-os téma

2013. jún. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,jöhetnek még ötletek :)
2013. jún. 6. 12:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon régi, szóval lehet téged nem is fog érdekelni, de nekem hatalmas kedvencem a Gothic sorozat. Pontosabban csak az első és második rész. Tényleg rengetegszer végigvittem, talán az első játékom volt, amiért pénzt is kiadtam.
2013. jún. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Empire Earth (RTS, 2002-es, meglepően jó graifkával)

DooM (FPS, 1996-os, a 2. 3D-s FPS (a Wolf3D-nél jobb)

Fable: The Lost Chapters (évet nem tudok, ActionRPG)

Nem biztos, hogy leköt téged, sok benne a logikai fejtörő stb: Legend of Grimrock

Mount and Blade: Warband

2013. jún. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Assassin's Creed sorozat: nagyon jól kidolgozott játék az összes (az első rész talán nem, de azzal indítottak, szóval meg lehet bocsátani), a történet fantasztikus, emlékszem, hogy a brotherhoodot valami 8-9 óra alatt végigjátszottam, annyira nem bírtam lerakni.


Fallout sorozat: Legelőször a 3-mal majd a New Vegassal játszottam. (Utólag játszottam az 1-gyel és a 2-vel is, de minden játéknak saját története van kb.). Ami megfogott az a stílus, és a játékmenet. A dlc-k sokat dobnak az alap játékon, bár a 3nak sokkal jobb dlc-i vannak, mint a New Vegasnak (szerintem).

2013. jún. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!