Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A need for speed (bármelyik)...

A need for speed (bármelyik) miyen androidos telefonon müködne?

Figyelt kérdés

2013. jún. 5. 19:20
 1/7 Lord Keri ***** válasza:

Androidon a PC-s változat nem fog működni, viszont néhány résznek van kifejezetten androidos változata.


PL:

NFS Shift

[link]


NFS Hot Pursuit

[link]

2013. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem úgy értem.

milyen telefon kéne hogy a TELEFONON müködjön az internetröl letöltött játék?telefonos need for speed!

2013. jún. 6. 18:23
 3/7 anonim válasza:
Hát nem mindegyik androidos telefonon fut az bisztos. Szerintem egy Sony Xperia J-n bisztos futna (50.000ft a telo)
2013. jún. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lord Keri ***** válasza:

Az androidos változatok is elég combosak.


Minimum egy 1ghz-es egy magos vagy jobb lenne valami két magos (dual core) telefon hozzá. Meg nem árt, ha van egy legalább 512MB ram is benne (nem a tárolókapacitásra gondolok).


Én 1-2-t teszteltem HTC Desire-en az 1ghz single core 576mb memóriás teló, azon használható volt, de nem kizárt, hogy be-be lagol rajta.


Pl egy Samsung Galaxy Ace 2 az már megfelelő lehet, de bármelyik androidos jó lehet ami megfelel a fenti 2 paraméternek!

2013. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szerintetek a samsung galaxy young-on menne a nfs?
2013. jún. 11. 20:06
 6/7 Lord Keri ***** válasza:
Ahogy látom abban 830mhz-es egymagos proci van 290MB ram-al. Ez elég soványnak hangzik, valószínűleg elindulna rajta a progi, de lehet, hogy szaggatna. Ki kell próbálni!
2013. jún. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát.....én ehez annyira nem értek.

még a barátom mondta hogy az ő telefonján(samsung galaxy mini 2)menne.

szerintetek?

2013. jún. 21. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!