Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps 3 slim (320gb) ra ha 3.55...

Ps 3 slim (320gb) ra ha 3.55 cfw van viszi merevlemezről a leszedett játékokat, vagy minden esetbe flashelni kell a gépet? Van olyan flash amivel megmaradnak az online funkciók és továbbra is lehet multizni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 5. 17:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha nem kéne flashelni, akkor szerinted ki csinálná? Persze hogy kell, és nem, ez egyúttal a netes játék végét is jelenti.
2013. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Xbox360on se tudták megoldani a flash online játékot nem hogy a ps3on!
2013. jún. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Aha értem csak mert sok helyen láttam h írják, hogy 3.55 cfw van a gépen és viszi a másolt dolgokat de nem írták, hogy flashelt lenne a gép.De gondoltam, hogy nem ilyen egyszerű a dolog.Köszi a választ!
2013. jún. 5. 17:48
 4/20 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy xboxon megoldották a gépek között saját szervert hoz létre a 2 gép és lehet neten multizni.
2013. jún. 5. 17:50
 5/20 anonim ***** válasza:
Igen, azt hivják XLink kai-nak ami PS3hoz is elérhető. Google segit ha nagyon akarod de kevesen használják szóval kb meg sem közeliti a rendes multit.
2013. jún. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy meg se közelíti miben más, rosszabb?
2013. jún. 5. 19:33
 7/20 anonim ***** válasza:

Frissíts feljebb 4.41 rebugra + felteszed a spoofot és mehet az online play...


DE ez se 100% bann mentes dolog, legjobb esetbe profilod bannolják, szal létrehozol 1 új profilt azt mehet is...Esetleg felh fiókodat törölnöd kell...


Legrosszabb esetbe gépet bannolják akkor idk mivan.

2013. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
+ Xlink kai azért rosszabb, mert csak azokkal játszhatsz akik ugyan igy játszanak. Gondolhatod milyen népesség van ott, szóval kb csak codokat meg ilyesmiket játszhatsz normálisan úgy, más játékra embert találni szinte lehetetlen.
2013. jún. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"sok helyen láttam h írják, hogy 3.55 cfw"


Azt a verziót sikerült feltõrniük!

2013. jún. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

FW=Firmware

CFW=módosított Firmware.

Hol nem írták ,hogy flashelt e vagy nem.

De végülis teljesen normális ,hogy a tiszta szoftvert vásárló jobban képpen van a PS3 flashel mint a kalózszoftvert használó.

2013. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!