Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit rontottam el az x-box...

KSándor88 kérdése:

Mit rontottam el az x-box 360-n a gold kártyával?

Figyelt kérdés
Vettem egy xbox360-t és mellé egy még élő 3 hónapos gold kártyát!(Mindkettő használt, de jó baráttól vettem és mutatta a gold vásárlásának blokkját, tehát tényleg él még.)Vettem eredeti Fifa 13-t, csináltam új profilt végig regeltem mindenhol( Microsoft fiók, biztonsági kérdés stb), de még mindig azt írja: "A játékosprofilod nem rendelkezik a funkció eléréséhez szükséges jogosultságokkal." Ultimate Teamezni se enged, csak a bemutató játékot, valamint a karriernél is ezt írja ki! Mi a teendő?

2013. jún. 5. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Hehehe, nincs olyan, hogy használt gold kártya.

Ha azt már valaki felhasználta, akkor annak annyi, hozzá van kapcsolva a profiljához és a kártya már használhatatlan.

2013. jún. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aha! Köszönöm szépen! Szerencsére az árban nem volt benne, extrának adta. Ezek szerint profilhoz kell rendelni a kártyát, nem pedig magához a konzolhoz! Köszönöm válaszod, sokat segített!
2013. jún. 5. 15:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosan így van.
2013. jún. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!