Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kedvenc Single Player jatekaitok?

SKillEr96 kérdése:

Kedvenc Single Player jatekaitok?

Figyelt kérdés

Kivancsi vagyok, nektek melyek ezek. Kerlek, MMO-t ne irjatok, ahogy azt a kerdes is mutatja. Ezen felul barmi johet.


Az en top 3 kedvencem:

Gothic 3

Penumbra: Black plague

Painkiller (az eredeti, elso resz)


Mondjuk top 3-at nehez irni, meg vagy 20-at tudnek, ami kapasbol bekerulhetne ide, de ezek az orok favoritok.



2013. jún. 4. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Mass Effect (egyben)

Bioshock Infinite

Resident Evil 4


Megkérdezném tőled, ha már a Gothic 3 a listád élén áll, hogy ajánlanád-e az első kettő után? Én úgy hallottam nem ér semmit az első két részhez képest, kipróbálni eddig nem tudtam, mert nem volt hozzá megfelelő gépem, de nemrég újítottam és már menne, csak kételkedem.

2013. jún. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

dead island

crysis 1 2 3 warhead (magyar fejlesztés)

2013. jún. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Dragon Age: Origins

L.A. Noire

Diablo 2

Risen 2

Metro 2033


Sorrendben.

2013. jún. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves elso, a Gothic 3 (legalabbis nekem) egy orok klasszikus, es igaz, hogy nem olyan, mint a Gothic 2 (mivel a 2 az 2002-es, a 3 meg asszem 2005-os), es bizonyos ertelembe veve igaz, hogy szakit a hagyomanyokkal (pl. orkok haverok is lehetnek, plusz ugye mas a harcrendszer, konnyebb szintlepes [G2-ben max nekem lvl 21 volt, G3-ban lvl 77 xD]), de minimum ugyanolyan jo, mint az elozok, szoval ajanlom. 8-szor kezdtem el, 3-szor forgattam ki, a G3-at, a G2-t pedig (nehezsege miatt) csak 2-szer, de nagyon jok. Amit SEMMIKEPPEN nem ajanok, az az ArcaniA: Gothic 4. Az egy kalap szutyok. De a tobbi jo.
2013. jún. 4. 16:43
 5/7 KecskeNT ***** válasza:

Az én Top 3-am:

1. Dungeon Keeper 3

2. Skyrim

3. Amnesia - The Dark Descent

2013. jún. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 KecskeNT ***** válasza:
Dungeon Keeper 2 bocsi, nem 3
2013. jún. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Star Wars: Knights of the Old Republic

Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords

2016. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!