Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Assassin's creed sorozatból...

Az Assassin's creed sorozatból valamelyik részhez van magyarítás?

Figyelt kérdés
Én most az egyel játszom és nem találtam hozzá magyarítást, bár még nagyon szöveg sincs a játékban úgy hogy gondolom azért. A többi részhez van magyarítás mert a story nagyon érdekelne de az angol nem az erőségem:/

2013. jún. 3. 13:51
 1/2 anonim válasza:
a másodikoz,a brotherhoodhoz biztos,a revelationshoz talán,a 3 már úgy jelent meg,az 1et nem tudom
2013. jún. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Csori96 ***** válasza:

Az első rész nem tartalmaz feliratot, ezért ahhoz nincs magyarítás, de van szövegkönyv: [link] és magyar feliratos végigjátszás: http://www.youtube.com/user/assassinscreedhunsub


A második rész magyarítása mostanában készült el. Innen letöltheted: [link] Elméletileg nemsokára jön egy frissítés hozzá (magyarításhoz).


A Brotherhood-hoz és Revelations-höz nincs magyarítás, a harmadik rész pedig magyarul jelent meg.

2013. jún. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!