Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van az hogy az MTA...

Miért van az hogy az MTA egyfolytában laggol és van amikor crash-el is?

Figyelt kérdés

Szerintem nem a géppel van baj de azért itt a konfigom:

Intel g2020 2,9 ghz processzor

4 gb ddr3 ram

Ati Radeon HD 4800 (1 Gb)

Win 7



2013. jún. 2. 21:01
 1/3 flegmahhh válasza:
énis így vagyok vele pedig nekemis igyen kb a gépem csak nekem a videó kari a nvidia na mind1 szóval nekemis laggol..de nem tudom miért
2013. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az MTA szerverek többsége, a GTA San Andreason felül új scripteket, új modifikációkat tartalmaz. Ezáltal a játék alapmérete is igencsak megnő. Rengeteg 3D és HD minőségű átmodolt grafika kerül be az MTA szerverekre, ezekt minden játékos tapasztalja. Egyszerűen a szerver gép is túlterhelt ilyesfajta módosítások miatt, nem feltétlenül a ti gépetekkel van a baj.
2015. febr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az MTA szerverek többsége, a GTA San Andreason felül új scripteket, új modifikációkat tartalmaz. Ezáltal a játék alapmérete is igencsak megnő. Rengeteg 3D és HD minőségű átmodolt grafika kerül be az MTA szerverekre, ezekt minden játékos tapasztalja. Egyszerűen a szerver gép is túlterhelt ilyesfajta módosítások miatt, nem feltétlenül a ti gépetekkel van a baj. Én is MTA-ztam, a See MTA például enyhén túlmodolt és rengeteg a felesleges berakott cucc, amit a játékosok egyénileg is berakhatnának maguknak, ha annyira kellene nekik.
2015. febr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!