Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a Star Wars Jedi Knight...

Mi a Star Wars Jedi Knight sorozat története?

Figyelt kérdés

Már mindkettőt végigjátszottam, de nem értem a történetét.

Az első része a Jedi Academy, ahol Kyle Katarn már jedi mester. A második részben viszont még csak akkor szerzi meg az erőt és a kardját. A Jedi Academy végén mi(a játékosok) megöljük Tavion -t, azonban a Jedi Outcast -ban még megküzdünk vele. A Jedi Outcast egy visszautazás a múltba?

Kérlek írjátok le a teljes/pontos történetet.

Előre is köszönöm.



2013. jún. 2. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
A Jedi Academy közel sem az első, hanem az utolsó része a sorozatnak.. Az első része a Dark Forces, ezt követi a Dark Forces II, majd a Mysteries of the Sith kiegészítője, ezután az Outcast és végül a fent említett Academy.
2013. jún. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor tévedésben éltem. Nagyon köszönöm, de a történetét még mindig nem tudom. ;)
2013. jún. 2. 17:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Oh, azt hittem esetleg kedvet kaptál hogy magad vidd végig :).

Nos a történet szerint főhősünk Kyle Katarn egy lázadó kém, akinek miután azt mondják hogy szüleit a lázadók ölték meg, felkeresi Jan Orst aki szintén ügynök. Ő deríti ki, hogy igazából a birodalom végzett velük, Kyle ennek ellenére kiszáll a felkelésből és zsoldos lesz. Ő szerzi meg a Halálcsillag terveit,és megakadályozza a Dark Trooper projektet. Közben megtalálja apja halálának helyét, a Jedi Völgyét. Bár felfedezi saját magában az Erőt, nem csatlakozik a rendhez, inkább az Új Köztársaságot szolgálja és tanítványaként fogadja Mara Jadet. Megkísérti a sith sötét oldala is, de a lány visszahozza onnan. Ezután indul az Outcast története a Jedi Völgyében. Itt az Erő újbóli megismerése a célja, valamint Desann (Luke egyik egykori tanítványa) legyőzése. Ezután tanárként folytatja életét az Akadémián. A Jedi Academyben már csak mellékszereplő, itt Jadent alakítjuk, aki sok kalandot él át Kyle-al és egyedül is, sorsa fölött pedig a játékos rendelkezik: választhatjuk a világos vagy a sötét oldalt is, attól függően hogy megöljük-e megtévedt társunkat Rosht. (Mivel te Tavionnal végeztél így a világos oldalt válaszottad).

2013. jún. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Így már érthető a történet, az Outcas és az Academy története megvan csak az előtte lévő kettőé nem.

Szerintetek menne a gépemen mind a 4 része?

Intel Pentium 4 2.66GHz

1GB RAM

Win XP

ATI Radeon 9600 Series


Elindulnának e, mármint a videókártya és a Windows XP nem túl jók e az első két részhez? Mert az Academy és az Outcast megy (már többször is végigvittem), de a másik kettő nem tudom. Azért kérdezem, mert a Star Wars Knights of the Old Republic -ot már letöltöttem pár hónapja és az nem indult el a VGA miatt, mert Pixel Shader 2.0 és OpenGL kell neki.

2013. jún. 3. 15:11
 5/6 anonim válasza:
menne persze simán
2013. jún. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
elmegy jo grafon
2021. máj. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!