Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az ubisoftos játékoknál...

Az ubisoftos játékoknál telepíti a patchet?

Figyelt kérdés

amikor feltelepíted pl az assassin'S creednek valamelyik részét vagy a far cry 2,3-t akkor amikor elősször elinditod letölti hozzá a legujjab patchet vagy mit csinál?

és ha pl nekem nincs netem akkor patchek nélkül is működni fog a játék?


2013. jún. 2. 09:13
 1/7 A kérdező kommentje:

vagyis elnézést ha hülyén fogalmaztam :D

internet kapcsolat muszály ahoz (gondolom) hogy letöltse a patchet.de ha nekem otthol pl nincs netem és fel akarom rakni a játékot,akkor nem fog működni?

2013. jún. 2. 10:34
 2/7 anonim ***** válasza:

Milyen platfom-ról van szó PC,PS3,Xbox360?

Mert Xbox360-nál a "client" autómatikusan keresi a játék frissítéseket,patch-eket,és rákérdez hogy letöltöd vagy nem.

Szerintem a PS3 esetében is, hasonló a szitu.

Vannak olyan game-k,amik a patch-ek nélkül élvezhetetlenek,mert pl.nem működnek rendesen a képességek,vagy a fegyverek,esetleg eltűnnek a mentések stb...,szóval mindenképpen érdemes a javításokat eszközölni pl: a Skyrim ezek nélkül szinte játszatatlan (arra Xbox360-as verzióra vagy 6-7 patch jött eddig).

2013. jún. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

én pc-re gondoltam:D

amikor legelősször elinditom a játékot be jön 1 pici ablak

valami olyat ír hogy download update szóval sztem letölti a patchet. vagy nem tom mit csinál :D

nekem az a lényeg hogy ezek a felsorolt játékok menjenek esetleg net nélkül is:D

2013. jún. 2. 11:29
 4/7 A kérdező kommentje:
mert az én számítógépemen nincs internet.
2013. jún. 2. 11:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Anélkül pedig,nem hiszem hogy PC-n sikerül,akár elindítani is,a játékokat.
2013. jún. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és ha a patcheket letöltöm hozzá az elég lesz?
2013. jún. 2. 18:18
 7/7 A kérdező kommentje:
vagy akkor úgy írnám ki dvd-re hogy nem az iso fájlt hanem azt amit már feltelepítettem,maga a játékot. és nem kell vacakolni majd ilyenekkel.
2013. jún. 2. 18:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!