Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek az új játékról?

Mi a véleményetek az új játékról?

Figyelt kérdés

A neve Slender - The Arrival

Megjelenése: >>>2013<<< Március 26.

Itt egy videó róla maga játékról:

http://www.youtube.com/watch?v=3dMlEUKHWeE

Szerintetek is szép a grafikája? Szerintem nagyon. Van valaki aki már játszott rajta és esetleg megijedt vagy valami figyelmeztető képbeugrós nincs benne? Mert leakarom tölteni, mert most ez a játék nagyon jó szerintem. Mi a véleményetek a játékról? És tegyük hozzá persze hogy március 26.-án jelent meg tehát 68 napja jelent meg két hónapja szinte. A gépigénye:


Minimális gépigény:


CPU: Dual core CPU @ 2 GHz (Pentium D or better) or better=vagy jobb.

RAM: 1 GB RAM

VGA: NVIDIA 6800,7600,7800 8x or better,ATI 1950 or better

DX: DirectX 9.0c

OS: Windows XP, Windows Vista or Windows 7

HDD: 2GB of free hard disk space

Hang: 100% DirectX 9.0c compatible Audio Device


Ez a minimális gépigénye itt fent. Szerintem nagyon ajánlom akinek elmegy a gépén hogy töltse le és próbálja ki! De itt nézzetek szét: [link]



#játék #játék vélemény
2013. jún. 2. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, vannak benne, mert ez egy horror játék, így logikus, hogy ha játszol, meg fogsz ijedni, és lesznek beugró dolgok is a képernyőbe.
2013. jún. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
xDD köszi.
2013. jún. 2. 10:00
 3/3 sKillEr96 ***** válasza:
En sokat toltam, nekem bugos szerintem, annal a resznel nem jutok tovabb, amikor a kiscsajjal kell menni a hazban (3. palya) de nekem nagyon tetszik. A The Eight Pages c. stage-en vannak beugro nkepek (jumpscare-ek), mert ugye Slender uldoz, de nem annyira kegyetlenul ijeszto, sokkal inkabb felelmetes. Mindenkeppen ajanlom minden horror fannak, meg Slender fannak is, kotelezo darab, kitettek magukert a keszitoi :D
2013. jún. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!