Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem lehet a farmeramaban...

Miért nem lehet a farmeramaban csere ajánlatokat keresni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 1. 10:58
 1/1 anonim válasza:

Üdv’ Gazdák!Tekintettel arra, hogy a jelenlegi event ideje alatt a léghajón át történő csere nem minden esetben működik korrekten, továbbá a korábban felmerült hibát sem sikerült ezzel kapcsolatosan javítani, az illetékesek azt a döntést hozták, hogy a CSERE részt a léghajón kikapcsolják ma (2013.05.31-én) 17:00-kor.Ez azt jelenti, hogy a csere ablak nem fog működni. Kint lévő ajánlataitokat vonjátok vissza, a tárgyakat, és az engedélyeket is visszakapjátok majd. Ha kinn maradnak, azt senki sem fogja tudni elcserélni Veletek az ablak inaktivitása miatt.A léghajón tehát csak az eladás funkció él majd tovább, és természetesen a gazdák közötti közvetlen csere is fut tovább.Az event tart egészen 06.03-án 14:00-ig, annak végeztével a nyitott ajánlatok visszakönyvelésre kerülnek.A felmerült kellemetlenségért mindannyitok elnézését kérik, és azon igyekeznek, hogy a problémákat mielőbb javíthassák, majd az eseményt hamarosan újra megrendezhessék.



ez az oka ezt irta a moderator én csak bemásoltam ide

2013. jún. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!