Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft Pocket Edition...

Kario kérdése:

Minecraft Pocket Edition 0.6.1, 0.7. 0 multi?

Figyelt kérdés

2 kérdésem lenne,

0.7.0-ás verzió elvileg már kijött, de nem találok sehol letöltési linket.


0.6.1es verzióban lehet valahogy multizni? vagy én csatlakozzak egy ismeretlen szerverre, vagy tudjak CSAK a barátommal lenni egy szerveren.(200km-re lakik)


Kerestem mindenhol googléba, letöltöttem a BLockLauchert is, de sehogy sem tudom hogy kell szervert csinálni, vagy belépni.



2013. máj. 28. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy csak helyi hálózaton lehet multizni, vagyis kapcsolódtok 1 routerre, és játszotok, szóval az 200km-ről nem fog menni.

Letöltésben nem segíthetek, mert a játék fizetős, és ez nem warez oldal.

2013. máj. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

A 0.7 még nem jött ki.

Multizni csak azonos hálózaton lehet. Keress rá hogy lehet két gépet nagy távolságból összekötni "LAN"ba hátha találsz valamit.

2013. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
0.6.1-ben nincs multi, vagyis van de az LAN alapú tehát egy WIFI-re (netre, routerre) felmentek és akkor tudtok (bár nekem ígyse ment) és akkor tudtok játszani, és igen a 0.7.0 nincs meg sőt ha találsz is az kamu vírus vagy telidob hírdetésekkel ami kifagyasztja a telód (ez volt haverommal)
2013. máj. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van egy linkem, melyen letölthető a fizetett verzió ingyen
2013. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A World craftba viszont lehet szervert létrehozni. A google playen megtalálod ;)
2013. júl. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt a linket elküldenéd?:)
2013. júl. 24. 17:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Itt a link: [link]
2013. júl. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Chyjin válasza:

Minecraft Pocket Edition 0.7.4 vagy 0.7.5+-ös verzióval lehet multizni, nekem van is 1 szerverem.

Rányomsz a "Play" gombra, ott a jobb felső sarokban arra a gombra, hogy "Edit", és megint a jobb felső sarokban az "External" gombra, majd beírod:

Name: A szerver neve, ide azt írsz amit akarsz

Adress: 188.127.148.61

Port: 19132

Hozzáadod a szerver az "Add Server" gombbal, majd megnyomod megint a "Play" gombot, és már játszhatsz is.

2013. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
És hogyan lehet szervert csinálni?
2013. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!