Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox360 vagy ps3 éri meg...

Xbox360 vagy ps3 éri meg jobban használtan?

Figyelt kérdés
Illetve melyikkel mit kell csinálni, hogy letöltött játékkal menjen? Xbox már van 20000 alatt is, ps3 valamivel drágább ahogy néztem, viszont azt olvastam megbízhatóbb. Egyébként mennyire jellemző a konzolokra a meghibásodás?
2013. máj. 28. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
hát használtan függ mennyire használták, volt-e tisztítva ésatöbbi
2013. máj. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyébként 20ezerért Xbox360 nekem gyanús o_O
2013. máj. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

És erre még 1 hónap garancia is van.

Újat meg már 40000-ért lehet venni, szerintem még lejjebb fognak menni az árak, mivel ha jól tudom jön ki az új változat. Csak nem volt még konzolom, nem tudom mire kell figyelni vásárláskor. Ugye lehet flashelni ha jól tudom, és akkor viszi a másolt játékot, csak ekkor hajlamosabb a meghibásodásra? Vagy ez nem igaz?

2013. máj. 28. 14:46
 4/6 anonim ***** válasza:
ja flash/RGH aztán mehet a kalózkodás :Đ
2013. máj. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szerintem egyiket se vedd inkább egy újat vegyél innen: [link]
2013. jún. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem xbox360-at vegyél, az szerintem jobb, bár tényleg van amibe a ps a jobb, de inkább xbox
2013. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!