Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki játszik a Star Trek...

Valaki játszik a Star Trek online-nal, és melyik oldalon harcol? Tetszik ez a játék?

Figyelt kérdés
Klingon,Romulan,Federation???

2013. máj. 27. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem van karim minden oldalon,szerintem jó játék.Ezért lett 2012 legjobb ingyenes mmorpgje.
2013. máj. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó játék, csak egy idő után unalmassá vált számomra. A mechanizmus szinte mindenhol ugyanaz a "menj ide, lődd ki a hajókat, menj le a felszínre lőj le mindenkit, menj föl, megint lődd szét a hajókat", és sajnos sok esetben ezek mögött kevés a sztori (persze vannak nagyon élvezetes küldetések, ahol a mechanizmus is más, és még a sztori is jó mögötte). Meg persze vannak a STF-ek, meg egyéb dolgok, amik még jó sokáig fenntartják az érdeklődést. Engem külön szórakoztatnak a Foundry küldetések is, vannak köztük nagyon jól összerakottak, amik szvsz még a sorozatban is megállták volna a helyüket (kis változtatásokkal, persze), szóval szerintem a Foundry az egyik legjobb dolog, amit kitaláltak a játékban, én pl. ezekért a küldetésekért játszom még a mai napig is (bár nem olyan sűrűn, mint régebben...).

Szóval összességében jó játék, és mindhárom factionben van karakterem :D

2013. szept. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is játszok. Föderácios téren. Jelenleg kapitányi rangban.


Mivel hogy jelenlegi küldetések az alfa trianguli rendszerben folynak, (ds9 bajor, badlands, maki) Általába itt mozgok, jelenleg dilitium ügyben. Inkább ez tetszik a föderációban. A romulan és klingonok jelenleg le vannak tudva.

2014. máj. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!