Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Max payne 3 és Hitman absoluti...

Max payne 3 és Hitman absolution valamint L. A. noire illerve Far cry 3 hoz vannak cheatok?

Figyelt kérdés
Álltalában Nemszoktam cheatokat használni csak ha nagyon megakadok.De mielött elkezdek játszani valamivel megkeresem a csalásokat hogyha kell tudjam.(Olyan kommentet nem kérek hogy játsz csalás nélkül.

2013. máj. 27. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:

"De mielött elkezdek játszani valamivel megkeresem a csalásokat hogyha kell tudjam"

Az, hogy kib*szol egy kérdést gyakorira, az nem megkeresés, eléggé nagy tévedésben vagy.

Google-be pötyögd be szépen, a te barátod is.

2013. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Barom én utánanéztem a többinek pl gta-k csak ezeknél nem találpam semmit. Nehéz a kérdésre válaszolni?Nem kéne közözködni
2013. máj. 27. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Na és ha nem találtál semmit az mit jelent?

a verzió: béna vagy.

b berzió: nincsenek cheatek.

Válaszd ki szerinted melyik a valódi.

Egyébként a kérdésre válaszoltam.

2013. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mostlátomcsak hogy kivagy. Hiteltelen 66.Sok kérdést láttam amibe te mindenkinek beszóltál és mindenkibe belekötsz. Akárki van te csak kritizálsz mindenki.Szerintem egy magányos kocka vagy akinek nincsenek barátai és azzal tölti az időt hogy ezen az oldalon mindenkinek beszólogat.Gratulálok, egy újabb szintre léphetsz mert még egy emberbe belekötöttél.
2013. máj. 27. 20:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Hitetlen bocs félreírtam
2013. máj. 27. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!