Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Witcher: Shani vagy Triss?

The Witcher: Shani vagy Triss?

Figyelt kérdés
"A forrás" című küldetésnél vagyok és itt választani kell ,hogy kivel leszünk együtt inkább a közeljövőben de akármelyiket is választom az egyik mindig dühös lesz rám. Szóval akkor így muszály választanom de nem tudom ,hogy melyiket. Kérem segítsetek érvekkel és ellenérvekkel.

2013. máj. 26. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
személyes vélemény, de inkább Triss-szel, jobban bele illik a történetbe, pedig Shani-t alapból jobban szeretem
2013. máj. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen én is ezen a véleményen vagyok
2013. máj. 26. 19:26
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Igazából ez a te ízlésedtől függ. Játékszempontból nincs nagy különbség a kettő között, sajnos. A kettőben meg úgyis Triss lesz a szerelmed, ha Shanit választottad (és meg van a Witcher 2 EE) akkor lesz egy kódex bejegyzés a körülményekről, hogy miért (ami amúgy Geraltot ismerve még talán jobban is beleillik a jellemébe), és sajnos ennyi. Szóval attól függ neked ki tetszik jobban: a kissé naiv, kissé kislányos, mégis sokat megélt, jószívű medika, vagy a felnőttebb, magabiztos, öntudatos varázslónő.

(Amúgy nem kötekedésből, de a muszáj pontos j betűvel írandó)

2013. máj. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké akkor szerintem triss-t választom. És igen aztán rájöttem ,hogy elírtam a muszájt csak azt sose tudtam ,hogy milyen j-vel kell írni.
2013. máj. 27. 13:52
 5/6 bgfrrzg válasza:
Triss
2013. jún. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Béla Őrangyal szekta ***** válasza:
Triss. Történetileg szerintem így lesz jobb. Frakció választásnál pedig maradj semleges, úgy a leghangulatosabb.
2013. nov. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!