Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valami jó verekedős játékot...

Valami jó verekedős játékot PC-re?

Figyelt kérdés
olyan játékra gondolok mint a tekken,de lehet ilyen classikus féle is mint a street fighter. Jó lenne valami pörgősebb fajta. Mugen is jó.

2013. máj. 25. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Street Fighter 4

Street Fithter X Tekken


Vagy: letöltesz akármilyen PSX emulátort, pl epsxe, hozzá torrent oldalról a ps1-re kiadott tekken részeket. Ha belejössz, billentyűzetről sokkal könnyebb játszani mint kontrollerrel.

2013. máj. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha vársz picivel több mint 1 hónapot, akkor megkapod minden idők legjobb verekedős játékot PC-re is a Mortal Kombat (2011) személyében.
2013. máj. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy kinek a legjobb. Szerintem pl a tekken 5 a valaha készült legjobb. A tekken sorozat mindig is sokkal taktikusabb és összetettebb harcrendszerű volt a mortal kombatnál, csak a 6. rész egy nagy szar lett:D


Egyébként eszembe jutott: a Mortal Kombat 4-et anno kiadták PC-re. Én elvoltam vele.

2013. máj. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Az a baj ezt mind ismerem,esetleg valami jó Mugent nem tudtok? :D

Egyépként a tekken 5 tényleg a legjobb lett a tekken sorozatban,de a véleményem megváltozott mióta kipróbáltam a TEKKEN TAG TOURNAMENT 2-t ez a része hihetetlen jól sikerült :D az összes karakter benne van akik eddig a tekkenbe voltak,de tényleg :P

Az egyik pályán meg ott énekel Snoop dogg :D próbáld ki!

http://www.youtube.com/watch?v=7_zqCOsI47o

2013. máj. 26. 16:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos 12 évesek szintjére butították le benne a harcrendszert. Vagyis nem lebutították, csak felborították az egyensúlyát és rámentek a látványra a taktika rovására.


Igen, a juggle kombókra gondolok. Kb 2 alkalommal kell egy jól irányzott ütést bevinned, hogy az ellenfél a levegőbe kerüljön, és elnyomhass rajta egy előre betanult kombót, és nyertél. Ezzel szemben a 3-4-5-ben végig nagyon ébernek kellett lenni, olyan volt az egész mint egy sakk játszma.


Mondjuk lehet hogy csak azért mondom, mert túl underground tekkenes vagyok. Anno voltam versenyen is még 2008-ban.

2013. máj. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazán? :D

Én szerintem nagyon jó a tag,nincs vele semmi gond. Ha olyan ellen játszasz aki már régóta játszik rajta és vágja a trükköket kombókat akkor hidd el olyan mint egy sakkjátszma az is :D .

Egyépként nekem a 6-volt furcsa nagyon az 5 után. Én nekem személy szerint Steve a kedvencem,az 5-ben viszont mások voltak a mozgásai és a 6-ban már szokatlan volt kicsit..

2013. máj. 26. 17:41
 7/8 Kissrobi válasza:

Real Boxing :D

Az egyik legjobb boxolós játék PC re :D

Ajánlom ;)

2014. dec. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
dragon ball Z fighter mortal kombat X
2017. aug. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!