Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha valakinek van shakes and...

Ha valakinek van shakes and fidget karija s1 en es nem hasznalja akk szepen kerem adja nekem!?

Figyelt kérdés
mindegyik baratomnak nagy karija van es nekem volt egy 167 de azt elloptak!!?

#normális #Shakes & Fidget #adja nekem #bongeszos jatekok #nagy szintu #s1.
2013. máj. 25. 15:47
 1/1 anonim válasza:

Sajnálom... DE amúgy s1-en alig lehet olyat találni aki neked adja, sztem csinálj újat és mivel jön a nyári zünet lesz elégidőd játszani.. nem szégyan ha kisebb szontű vagy mert ellopták a tiédet.. Ugyan olyan vagy mint a többiek. csak kicsit talán jobban oda kell figyelned és senkinek ne add meg a neved, én egyszer egy másik játikba jártam így, az akkori legjobb barátom tudta összevesztünk elárulta és ennyi. Az a legjobb ha SENKIII!!! nem tudja és kis betű nagy betű szám jel minden van benne, és pl. 2 havonta változtatod, ha elmondod vkinek változtasd meg így kiderül ki akart betörni, vagy csinálj egy 3-mas szintűt és azt add oda (mármint a jelszavát) azzal sokra nem megy. :)

Sok sikert.

(ha valamilyen közösségin sok az ismerősöd akkor írd ki ,hátha sikerül találnod.. Sok sikert..

2013. jún. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!