Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem lehetne ez ellen tenni...

Nem lehetne ez ellen tenni valamit? (minecraft)

Figyelt kérdés

Nem lehetne valahogy meg csinálni , hogy kihasználja a gépemet? Gép igényeknél 2gb ramot ír minimumnak nekem van 1,5 , de meg nyomom f3-at és ott látom , hogy 300mb-ot használ....és ugy laggol mint állat.Feladatkezelőben is a proci használat alig éri el néha a 10%-ot erre nincs valami

progi , mod akármi?Opti fine-t már próbáltam és háááát....egy kicsivel talán jobb.

Gépem:

Ram: 1,5gb ddr2

proci: Intel pentium 4 3.00Ghz

Vidi kártya: Nvidia ge force gt 520

OS: win xp sp3



2013. máj. 24. 20:13
 1/3 toma9999 ***** válasza:
Grafikát minimumra vagy vegyél jobb vidikártyát. a ram az egész jó hozzá.
2013. máj. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A grafika minimumon van és szerintem egy ilyen alig épphogy van grafikája kocka játékhoz ez 500mb ddr3as szerintem elég.... és nem is a kérdésre válaszoltál.. Nekem aza problémám , hogy a 1,5gb-ból 300mb-ot használ....
2013. máj. 24. 21:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen 300MB-t használ, mert annyi kell.. Minek akarod h többet használjon?? (ez a 300 azt jelenti hogy ABBAN A PILLANATBAN mennyit használ, az is ott van h mennyit foglalt le aminek olyan 900MB körül kell alapból lennie)
2013. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!