Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak nekem van már elegem,...

Csak nekem van már elegem, hogy minden online játékot a pénzesek uralják?

Figyelt kérdés
és most a böngészötöl kezdve a sima pc-játékokra értem....pl a gladiatus,sfgame,battleknight stb... a prémiumos pénzes kutyák kb olyan szinten elhuznak,hogy az valami embertelen..szánalmas,hogy a játékot élvezd fizetned kell érte mert amúgy az ilyenek teljese nlelombozzák az egész hangulatot..
2013. máj. 19. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
rinyalas helyett koszond meg nekik hogy te ingyen jatszhatsz, a szerverek nem levegovel mukodnek, ha ok nem fizetnenek akkor neked sem lenne min jatszani
2013. máj. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
aha jó..de a mai világban az 10 emberböl 1 ha tud fizetni ilyen kikapcsolodásra. Amugy is nehéz lenne egy ilyen kaliberü játékot megcsinálni,hogy ne keljen fizetni? Meg lehet oldani másképp,pl: mint a muonline-be.Találkoztam olyan angol mu-val ahol nem volt prém helyette reklám volt.Rámentél 2-3 reklámra(kredit) és azokbol szedték a kenyerüket.szánalmas..
2013. máj. 19. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!