Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha megveszem Aionon a Gold...

Ha megveszem Aionon a Gold packet, akkor 1 hónap múlva Veteran leszek, vagy ugyanúgy Starter maradok?

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
azt hiszem veteran, de annak is tobb szintje van, szoval nagyobb veteran szinttel tobb mindent enged
2013. máj. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az elso teved, miutan lejar a GP starter leszel, pillanatnyilag nincs normalis modja a veteran statusz eleresenek az uj jatekosok szamara, bar 1 darabig bugos volt a rendszer es par GP utan veteran voltal de ugy tudom ezt kijavitottak

mellesleg olyan sincs hogy nagyobb veteran szint, csak veteran ajandekok minden elhasznalt GP utan

ki szinten meg el lehet lenni GP nelkul, mire igazan kellene addig ugy is ki tudod farmolni az arat,

2013. máj. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2013. máj. 19. 16:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Màsodik tudja rosszul :)))


40 szintje van a veteràn rewardnak (minden fizetett 30 nap plusz egy szint) ès 8 hònap folyamatos Gold Packet utàn leszel Veteràn.A Veteràn ès Veterànreward nem ugyan az.

2013. máj. 21. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

tenyleg?

8 hònap folyamatos Gold Packet utàn leszel Veteràn <- erre van valami bizonyitekod?

mellesleg olyan sincs hogy nagyobb veteran szint, csak veteran ajandekok minden elhasznalt GP utan = A Veteràn ès Veterànreward nem ugyan az -> es ez kb nem ugyanazt jelenti?

2013. máj. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el a amikor elöfizresz ott a bizonyitek.Vagy kerdezd meg egy aionost aki regebb ota jatsza.de mondj egy serot hol jatszol mert nalunk tudsz kerdezoskodni,a klanba csak veteranok johetnek.
2013. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1.9 ota jatszom, kezdetben az Infinite-n

f2p ota meg Nexuson kezdtem, de kb fel eve atmentem Telemachus-ra, mellesleg naponta fellepek a forumra is

[link]

+ megkerdeztem forumon es jatekon belul ezt a 8GP-s meset, senki nem hallott meg errol

2013. máj. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!