Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » COD 4 profilt xp-ről át lehet...

Verbőczi Dávid kérdése:

COD 4 profilt xp-ről át lehet menteni win7-re?

Figyelt kérdés
Két op.rendszer van a gépen. Az xp-n van a COD4 de win 7-et szeretnék használni. Az xp-n meglévő COD4 profilt át tudom menteni a win7-re?

2013. máj. 19. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Át. Ez nem oprendszer függő.
2013. máj. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagy segítség lenne ha pár szóban leírnád, hogyan csináljam. Köszönöm.
2013. máj. 19. 09:39
 3/6 anonim válasza:
Először is megkérdezném hogy mindent ujratelepitesz hogy még a meghajtók tartalma is elveszik? vagy csak egy sima átrakás??? na Ott van a cod4 mappája ahova telepítetted.. lesz egy almappa: "players" erre a mappára (ha van pendrived vagy vmi külső meghajtód) jobbklikk,másolás...mész a pendrive mappájába,jobbklikk beillesztés..
2013. máj. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Figyelj ha az amit előbb irtam..bonyolult. akkor felajánlom az én profilom ami 55 ös,minden el van érve rajta, minden fegyver,minden perk,minden kihívás,minden szín,minden kellék..stb..

ehez csak jelölj be facebookon és írj rám hogy mikor küldjem!

www.facebook.com/thedonchanel

2013. máj. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szóval ne aggódj,rakd ujra , majd átküldöm..:)
2013. máj. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Két merevlemez van a gépben. Egyiken a win7 a másikon az xp. Tehát akkor csak simán feltelepítem a win7-re is a cod4-et és az xp-n lévő players mappát átmásolom a win 7 telepítési könyvtárba. Köszönöm a választ. (Y)
2013. máj. 21. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!