Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha a gépem elbirja a crysis3-m...

Liga dávid kérdése:

Ha a gépem elbirja a crysis3-mat. Akkor el birná a minecraftot? SÜRGŐSS

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszed jó poén, pedig csak szimplán nem tudod, hogy a minecraftban lehetséges olyan helyzet, hogy egyáltalán nem birná a géped. :)
2013. máj. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
el
2013. máj. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
nekem minden maxon belaggol a Crysis 3 (Open Betan használtam) de a Minecraft minden maxon + Shaders mod egyszer nem laggolt tehát az hülyeség amit az első mondott
2013. máj. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Shaderrel meg mindennel vagdalózol de ezekszerint még egyszer sem foglalkoztál minecrafttal szerver oldalon, vagy akár csak redstone szinten, ennyi erővel minden hülyeség amit még nem láttál.
2013. máj. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sterling450 ***** válasza:
Hát attól függ mekkorában gondolkozol. Csináltam egy nagyon (és itt a hangsúly a nagyon van) nagy házat jósok redstoneal és hát nem bírtam lagg nélkül. Pedig az enyémen lagg nélkül megy a Crysis 3 kb.: 70 fps-el. Szóval nem biztos.
2013. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak ugye az a különbség, hogy a minecraft procit és ramot eszi ilyenkor, crysis pedig VGA-t nagyon de minden mást fixen használ.
2013. máj. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!