Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Crysis 3 Far Cry 3 vagy Black...

Crysis 3 Far Cry 3 vagy Black ops 2? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb és miért?


A helyzet az hogy az eddigi Crysis sorozatot mind szerettem, de az elsö része jobb volt a másodiktol. Nem azt mondom hogy a 2 rossz lett,mert igen is jo csak az 1 jobban tetszett.


A Far Cry -nél szintén igy vagyok, ott is jobban

tetszett az elsö rész mint a második.


A Crysis 3 at és a Far Cry 3 at még nem probáltam.


A CoD ot valjuk be nagyon jo lett föleg nekem az 5. rész a World at War volt az egyik kedvencem. Aztán a Modern Warfare 1-2 is tetszett. Az MW3 viszont már nem,unalmasnak és egyhangunak tartottam. Aztán a Black ops elsö része szintén nem tetszett,nincs a játéknak értelmes sztorija,csak menni kell benne és ölni mindenkit.


A Black ops 2-t még nem ismerem,ezért nem tudom hogy változott e ott a helyzet.


De nem tudom most komolyan hova tüntek a régi CoD-ok? Ahol gondolkodni is kelett egy-egy résznél hogy tovább juthats? Hova lettek? A mai cod-okban mész értelmetlenül és ölsz.


Jó ez még elviselhetö mert akcio játék igy megy ez oké. De talán az Activision nak nem kéne minden évben ki adni eggyet és akkor tutira nem mondanám ezt roluk.


Most én itt nem akartam senkit sem megbántani véleményemmel,akit megbántottam még is annak ezer bocsánat.


A lényeg tehát : Melyik a három játék közül a legjobb és miért?



2013. máj. 18. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:

ha a crysis 1-et és a far cry 1-et is szeretted, akkor szerintem tetszeni fog a far cry 3 is

a crysis 3 olyan mint a 2 nagyrészt

cod-oknál változatlan a helyzet továbbra is

mész, lősz, néha vezetsz

gondolkodni nem nagyon kell

bár a látvány néha egész jó

2013. máj. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 janee277 ***** válasza:
A BO2 ugyan az mint a többi CoD,a Crysis 3 kifejezetten jó lett,DE nálam a Far Cry 3 mindet übereli.
2013. máj. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Far Cry 3,mert nyitott világ meg mert jó a grafika
2013. jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!