Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of TAnksban Kék nevem...

Zsolti20010302 kérdése:

A World of TAnksban Kék nevem lett! Mitől? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

egy T1 essel mentem és véletlen kilőttem a bajtársamat (mines 2v1 és elém tolatott de nem láttam mert nagyítva volt a célkereztem és kilődtem!(véletlen!))

és a csata után a garázsba kék színűre változott a neve! ez mitől van???



2013. máj. 18. 10:13
1 2
 11/13 anonim válasza:
Ha sárga, az azt jelenti, hogy szakasztag... a szakaszodba csatlakozó játékosokkal egy csatába dob be, külön chat-etek van stb... Egy ilyen szakaszba meghívhatnak, de te is csinálhatsz.
2016. aug. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Pintér Árpád válasza:

pont az ilyen retardok miatt tart ott a játék ahol


ha ki van tágulva a célző mi értelme van lövöldözni? főleg ha csapattársa célzol


egyébként megválaszoltad magadnak a kérdést, legközelebb gondolkodj.


Olvasd el te tök okos hogy mit írt!!!

ki volt nagyítva és nem kitágult célkereszttel lőtt.

magyarul ráközelített az ellenségre és mikor lőtt belerohantak a célkeresztjébe.

Na hát pont az ilyen I.Q. Hunterek miatt tart ott a WOT, ahol. Nézz magadra te........ Gondolom a játékban is ilyen okos vagy.

2016. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
De akkor miérz engedi ez a szar játék a baráti tüzet,ez így akkora nagy hülyeség
2017. ápr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!