Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan MMORPG, amiben...

Van olyan MMORPG, amiben képes vagy átalakulni, átfejlődni valamivé? Vagy esetleg irányítani egy idézett valamit, ami képes ilyesmire.

Figyelt kérdés
A Persona 4: The Animation című animéből vettem az ötletet,ahol képesek az úgynevezett Personák átalakulni,fejlődni... de a legjobb példa arra,amit keresek,a Digimon Online nevű játék..ilyesmit akarok csak nem olyan unalmasat mint az...nem szeretek egérrel mászkálni egy játékban,meg szeretem ha izgalmas is.... ezért akarok egy játékot,ami online és lehet benne így fejlődni,átalakulni ....

2013. máj. 17. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

WoW , Demonology Warlock ...

Rift , Harbringer Mage ...

2013. máj. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Saajna csak egyet tudok hirtelen mondani.. Perfect World. Az werefox kaszt át tud változni rókává korlátlan ideig, és úgy is tud harcolni. Sajna ez csak női karakternél lehetséges. De van ilyen.. hableány-szerű karakter is, sajna az angol megfelelőjét hirtelen nem tudom.. :D Ők a víz alatt hableánnyám vagy "habfiúvá" tudnak változni, mivel itt már a fickónál is lehetséges. >.< Gondolom te srác vagy, szóval egyik sem túl előnyös helyzet.. :D De azért hátha.
2013. máj. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen,csávóból vagyok:D lehet teszek egy próbát ezzel a perfect worlddal,csak az a baj hogy elég kevés itt az átalakulás _S
2013. máj. 18. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!