Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretnék Minecraft-ban...

Szeretnék Minecraft-ban valami jót csinálni, tudnátok adni ötleteket?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék Minecraftban valamit csinálni, alább látjátok azokat, amiket már csináltam, de most mást is szeretnék:

- Voltam már Survival-on haverral, külön szerveren, de már nincs kedvem hozzá

- Voltam SinglePlayer-en is, de semmi különöset nem csináltam

- Voltam sok emberes szerveren is, de az is unalmas már; rengeteg helyet próbáltam.


Szóval szeretnék valamit csinálni Minecraftban, adjatok jó tanácsokat, esetleg, hogy építsek valamit Single-ben, vagy akármi! Előre is köszönöm!



2013. máj. 17. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Játsz FTB -t.
2013. máj. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hecvid válasza:

Építs redsone-ból dolgokat.

Én mikor nagyon unatkoztam, fogtam, és elkezdtem megépíteni egy számológépet. volt túl sok értelme, de jól lekötött.

De tervezhetsz magadnak gombra nyíló ajtókat, megcsinálhatod, hogy egy gombnyomásra le és felkapcsolódjanak a lámpák a házadban(a két utóbbi izgalmasabb survivalban)

Ha nincs kedved építeni, letölthetsz adventuremap-eket (beírod google-ba és két mésodperc alatt lejön egy de ha akarod küldhetek linkeket is)

Most így ennyi jutott eszembe. Jó szórakozást :)

2013. máj. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kakagawa válasza:
szerintem próbáld ki a modokat pl:starwars mod vagy gun pack mod azzal már 1 éve szórakozom és nem unom
2013. máj. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi az otleteket:)
2013. máj. 19. 23:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!