Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » T. U. dtok valami játékot,...

T. U. dtok valami játékot, amihez csak egy egér kell és elég klikkelgetni?

Figyelt kérdés

De azért jó játék legyen és a legfontosabb,hogy élvezhető..

Ha beszélgetek vagy fáradt vagyok vagy valami arra kéne egy ilyen játék ahol elég egy kéz egy egér és kész,de közben élvezzem a játékot.. Van az a Dont Strave vagy micsoda na az nekem nem nagyon tetszik,de oda is csak egy egér kell,nem? :o


2013. máj. 15. 17:26
 1/3 anonim válasza:
Hmmm egy egérrel kell benne klikkelgetni? Ilyen játékot sajnos nem T.U.dok
2013. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Command & conquer
2013. máj. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első, csak szólók, hogy azért így írtam,hogy "T.U.dtok", mert a gyakorkerdesek.hu már nem engedi a kérdésekbe bele írni azt a szót,hogy "tudsz/tudtok",szóval előbb tudd meg,hogy miért úgy írtam... Mert ahogy látom te is úgy írtad és ez nem véletlen..De ettől le tekintek, nincs kedvem le állni vitatkozni senkivel..

Második, köszönöm szépen, meg néztem és az újabb részei jónak tűnnek, ki fogom próbálni, megy a "pacsi"! :)

2013. máj. 16. 01:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!