Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért laggol a Black Ops 2?

Miért laggol a Black Ops 2?

Figyelt kérdés
Tegnap beléptem a játékba és már a betöltésnél feltűnt, hogy lassabban tölt be a szokásosnál, a játék pedig néha hiba nélkül fut néha pedig olyanokat akad, hogy hihetetlen.Az internet sebességét lemértem ugyanannyi volt mint szokott.Más játékok akadásmentesen futnak(far cry 3).Aki tud valamit az szóljon,köszönöm.(a single player is laggol)(GPU:hd7870, cpu:i5 2500k, ram:8GB)

2013. máj. 15. 15:56
 1/2 anonim válasza:
100%

esetleg megtelt a winyód?.

vagy fut vmi gépigényes program a háttérben. a feladatkezelőben kapcsolgasd ki ami nem kell.

esetleg videokártya driver frissítés

2013. máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de közben lemaximalizáltam az ping-et meg a cloud beállítasainál kivettem a pipákat és most úgy tűnik, hogy megjavult de azért köszönöm.
2013. máj. 15. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!